Barcode: 5942321002163
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 34.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 8.4 g |
| of which sugars | 8.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Apa, sirop de fructoza, sirop de glucoza, extract de fructe (mere), extract de legume (morcovi), dioxid de carbon, acidifiant: acid citric, acid malic,concentrat de struguri (0.1%), corector de aciditate: gluconat de sodiu, conservant: sorbat de potasiu, indulcitor: sucraloza, zaharinat de sodiu.
Additives
e202
e290
e296
e330
e576
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Lagavulin 16 ans
Isle of Islay, Lagavulin, Lagavulin Distillery Port Ellen
NOVA 3
Capsules NESCAFE DOLCE GUSTO Avoine 12 capsules
Nestlé,Dolce gusto,Nescafe
E NOVA 4
Single Malt Scotch Whisky Talisker Storm
Talisker Storm
Apple juice
Princes
C NOVA 1
Caol Ila 12 Year Old
Caol Ila
NOVA 3
Coconut Caffè Latte
dolce gusto
B NOVA 4
Firehouse Subs, Dasani Sparkling Seltzer Water, 22 Fl Oz
Firehouse Subs
B
Orange, Lemon and pineapple
Jucee
B
Dolce Gusto
Nestlé, Coconut Flat White
E NOVA 4
Princes Black Cherry imp
Princes
E NOVA 4
Oban Single Malt Scotch Whisky
Oban, Oban Distillery
Almond café latte
DOLCE GUSTO
C NOVA 1