Barcode: 4902102144995
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 49.4 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 12.7 g |
| of which sugars | 11.6 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
★お客様相談 ファンタ 校 んぱく質・脂質 物 17 食塩相当 リネルギー 栄養成分表示 K 物 102 14409 oma's] wkJ
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Mct With Whey Protein Sports Nutrition Powder, Chocolate Mocha, Chocolate Mocha
NOW
NOVA 4
Premium Root Beer
Howie's
NOVA 4
Recover Tonic
Mrs Toddy’s
B NOVA 4
Frênette Achille
Achille
B NOVA 3
Organic Soy Milk Powder
Now Real Food
NOVA 4
Ramuné Orange Flavor
Sangaria
E NOVA 4
Mct 52% With Whey Protein Sports Nutrition Powder, Salted Caramel, Salted Caramel
NOW
E NOVA 4
Leite em Pó Instantâneo Integral Qualitá
Qualitá
NOVA 4
White Grape Skin Infused Water, White
O.vine
B NOVA 1
Grapefruit Flavored Water, Grapefruit
Kwikee
B NOVA 4
Marfa
Catspring Yaupon
Carbo Endurance/Energy Production/Recovery Powder
NOW
E NOVA 1