Barcode: 5942321000169
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 43.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.5 g |
| of which sugars | 10.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Batura racoritoare carbogazoasă cu suc de portocale. grediente: apa, zahăr, sirop de fructoza-glucoză, suc de portocale din concentrat (5%), dioxid de carbon, acidifiant acid citric, arome naturale de portocale cu alte arome naturale, antioxidant acid ascorbic, colorant caroteni stabilizator guma de guar.
Additives
e290
e300
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Taco Bell, Pepsi Zero Sugar, 16 Fl Oz
Taco Bell
B
McDonald's, Iced Tea, Extra Small
McDonald's
B
McDonald's, McCafe Coffee, Medium
McDonald's
B
Chili's, El Jimador Fresca Margarita
Chili's
E
California Pizza Kitchen, Apothic Winemakers Blend, Bottle
California Pizza Kitchen
E
Dairy Queen, Tropi Colada Smoothie, Xlarge
Dairy Queen
E
Jersey Mike's Subs, Lipton LC Unsweetened Tea, Regular, 22 Oz
Jersey Mike's Subs
B
Red Lobster, Minute Maid Light Lemonade
Red Lobster
C
Sonic, Strawberry Banana Shake, Mini
Sonic
E
TGI Friday's, Strawberry Henny
TGI Friday's
E
Sheetz, Cake Batter Frozen Cream, Large
Sheetz
E
Bojangles, Tropicana Fruit Punch, Regular
Bojangles
B