Barcode: 5000112649727
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 2.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.2 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Kullsyreholdig vann, sitronsaft fra konsentrat (6%), surhetsregulerende middel (E330, E331), søtstoff (aspartam, acesulfam-K, natriumsakkarin), konserveringsmiddel (E202), stabilisator (E414, E445), antioksidant (E300), naturlige sitronaromaer med andre naturlige aromaer. Inneholder en kilde til fenylalanin.
Additives
e202
e300
e330
e331
e414
e445
e950
e951
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Volvezel
Quaker
B NOVA 4
Oven Baked Barbecue Flavour
Lay's
C NOVA 4
Cruesli chocolate
Quaker
C NOVA 4
lays
chips
D NOVA 4
Cruesli chocolate
Quaker
C NOVA 4
cruesli luchtig
Quaker
C NOVA 4
Peanuts Gezouten
Duyvis
C NOVA 3
4 nuts
Quaker
B NOVA 4
Oven baked original chips
Lay's
C NOVA 4
Cruesli Multifruit
Quaker
C NOVA 4
Heinz Tomato Ketchup Flavour
Lay's
D NOVA 4
La's pickles
Lay's
C NOVA 4