Barcode: 54493186
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 124.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.4 g |
| of which sugars | 12.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
EAU, SUCRE, C02, RÉGULATEUR ARÔMES, SIN 330 NATURELS ET IDENTIQUES AUX NATURELS P 211, COLORANTS : SIN 122, SIN 110.
Additives
e110
e122
e330
Related Products in Beverages
Boots Beverages, Dromside Cream Soda, Orange Boots
Crown Valley Winery Inc.
E NOVA 4
Cream Soda
Crown Valley Winery Inc.
E NOVA 4
Soda
Crown Valley Winery Inc.
E NOVA 4
Soda
Crown Valley Winery Inc.
E NOVA 4
Soda
Crown Valley Winery Inc.
E NOVA 4
Fizzy Izzy Root Beer
E NOVA 4
Lucky ginger brew soda
Crown Valley Winery Inc.
E NOVA 4
Daiquiri cocktail mix
NOVA 4
Boots beverages, the ultimate caramel cola
Crown Valley Winery Inc.
E NOVA 4
Cream Soda
Crown Valley Winery Inc.
E NOVA 4
Protein Powder, Vanilla
Aloha
E NOVA 4
Lucky ginger brew soda
Crown Valley Winery Inc.
E NOVA 4