Barcode: 5942321003122
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 53.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 13.2 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Hár, suc de portocale din concentrat (2,8%), dioxid de acidifiant: acid citric arome, conservant: sorbat de tai stabilizatori: esteri glicerici al rasinilor din lemn, gumă de acacia, gumă de guar, antioxidant: acid ascorbic ma de preferința inainte de: vezi pe ambalaj (primul rand la foc racores, ferit de soare. Ambalaj de unică folosin The Coca-Cola Company
Additives
e412
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
The Capital Grille, Red Wine, 1.5 L
The Capital Grille
E
LongHorn Steakhouse, Coffee
LongHorn Steakhouse
B
Applebee's, Tropicana Lemonade
Applebee's
B
Zaxby's, Minute Maid Strawberry Lemonade, 32 Oz
Zaxby's
B
Popeyes, Hawaiian Punch
Popeyes
B
Taco Bell, Margarita Freeze, 16 Fl Oz, Las Vegas
Taco Bell
C
White Castle, Barqs Root Beer, Kids
White Castle
C
IHOP, Sweet Iced Tea, Sweeter Version, 16 Fl Oz
IHOP
B
Taco Bell, Lipton Brewed Sweetened Iced Tea, 30 Oz
Taco Bell
B
Firehouse Subs, POWERade Zero Grape, 44 Fl Oz
Firehouse Subs
B
Wawa, Strawberry Chocolate Chip Creme Smoothie, 24 Oz
Wawa
C
Chaï impérial thé noir
Palais Des Thés
B NOVA 4