Barcode: 0049000041217
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.3 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
carbonated water, less than 2% of citric acid, natural flavors, aspartame, potassium benzoate, modified food starch, acacia gum, potassium citrate, sucralose, sodium phosphate, sodium citrate, acesulfame potassium, glycerol ester of rosin, yellow 6, sodium benzoate, yellow 5, red 40
Additives
e102
e110
e129
e211
e212
e330
e414
e950
e951
e955
Related Products in Beverages
Sjokolademelk lett
Tine sa
B NOVA 4
Tine IsKaffe Latte Zero Laktoseredusert 330ml
TINE SA
B NOVA 4
Litago Uten tilsatt sukker
TINE SA
C NOVA 4
Lettmelk med sjokolade
Tine SA
B NOVA 4
Noisy Fersken
Tine
C NOVA 4
Granateple & Bringebær
Biola,Tine
B NOVA 4
Tine IsKaffe Cappucicino Zero 330ml
TINE SA
B
Litago Med smak av brownie of salt karamell Uten tilsatt sukker
Litago,Tine
B NOVA 4
Letmelk Kakao & Kaffe
Tine sa
B NOVA 4
IsKaffe Mocha
Tine
NOVA 4
Milkshake Sjokoladesmak
Tine sa
E NOVA 4
IsKaffe Xmas Mocha
Tine sa
C NOVA 4