Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, Malic acid, Natural flavour, Potassium citrate, Potassium sorbate, Concentrate of sweet potato and carrot for colour, Aspartame (contains phenylalanine), Acesulfame-potassium, Sodium benzoate, Citric acid. Contains (per 500 mL): 117 mg aspartame, 78 mg acesulfame-potassium. Ingrédients: Eau gazéifiée, Acide malique, Essence naturelle, Citrate de potassium, Sorbate de potassium, Concentré de patate douce et de carotte pour la couleur, Aspartame (contient de la phénylalanine), Acésulfame-potassium, Benzoate de sodium, Acide citrique. Contient (par 500 mL): 117 mg d'aspartame, 78 mg d'acésulfame - potassium. /MD COCA-COLA LTD./LTÉE, TORONTO, ONTARIO MSA 1L1, USED UNDER UTILISÉE SOUS LICENCE 1-800-438-2653
Additives
Related Products in Beverages
Celtic Légère
Celtic
Eau Celtic
Celtic
Water arôme lychee
Cock
Eaux Saint-Georges
Saint-Georges
Thé pêche
Vaiti
Sirop fraise
Monoprix
Pommery Brut Royal
Pommery
Sirop pour pancakes
Classic Foods Of America
Thé Passion 1L
Vaiti
édition Prestige - Thé Vert Fruit Du Dragon 100 g - Thé De La Pagode
Thès De La Pagode
Guaraná ara
ara
Ketch’up betterave
Natural Et Delicious