Barcode: 0074734156791
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 370.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 82.6 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 2.2 g |
| Proteins | 6.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Rice flour.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Toasted multi-grain cereal with honey oat clusters
D NOVA 4
Mushrooms pieces & stems
C NOVA 3
Mandarin oranges in light syrup
B NOVA 3
Instant Oatmeal
A NOVA 4
Peruvian mayocoba beans
A NOVA 1
Vegetarian refried beans
B NOVA 4
Quick oats
A NOVA 1
Old fashioned oats
A NOVA 1
Garbanzo beans
A NOVA 1
Refried beans
B NOVA 4
Diced yellow cling in extra light syrup
A NOVA 3
Instant oatmeal
D NOVA 4