Barcode: 0048500022221
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 41.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.0 g |
| of which sugars | 10.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered water, high fructose corn syrup, watermelon juice concentrate, apple juice concentrate, grape juice concentrate, citric acid, natural flavors and ascorbic acid (vitamin c).
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Würzmischung Extra Scharf
Kania, Lidl
NOVA 3
Huile d'olive vierge extra
Primadonna
B NOVA 2
Würzlinge Kräuter Italienische Art
Kania
NOVA 4
Batatas Fritas Onduladas com Sabor a Presunto
Snack Day,Lidl
D NOVA 4
Espárragos gruesos
Freshona
A NOVA 3
Croquetas vegetarianas
Vemondo
D NOVA 4
Poêlée Quinoa & Boulghour cuisiné aux petits légumes
Lidl
B NOVA 3
Hamburger Brötchen Classic
Grafschafter, Rowan Hill Bakery
C NOVA 4
Coeur Au Lait
Fin Carré, Lidl
E NOVA 4
BBQ RUB STEAK HOUSE
Lidl
NOVA 3
Poêlée boulghour & céreales
Lidl
B NOVA 3
Gewürzsalz für Geflügel
Kania, Lidl
NOVA 2