Barcode: 0780004026465
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Green tea, natural flavoring (natural coconut and natural pineapple)
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Organic morning supergrain smoothie
Sprout Rise
C NOVA 4
Cantaloupe chunks
A NOVA 1
Pineapple chunks
A NOVA 1
Vegetable stir fry
A NOVA 1
Morning multilingual crunch bites
Sprout
D NOVA 4
Rise Morning Granola Mix
Sprout
C NOVA 4
Organic morning multigrain crunch bites
Sprout
D NOVA 3
Stone age oats
B NOVA 1
Organic Morning Supergrain Smoothie
Sprout
C NOVA 4
Organic morning supergrain smoothie
Sprout Foods Inc.
E NOVA 4
Traditional Refried Pinto Beans
Cuatro Cinco Enterprises Llc
B NOVA 3
Organic Morning Energizer Smoothie
Sprout
E NOVA 4