Barcode: 0041512092213
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Water, natural smoke flavor, salt, caramel color.
Additives
e150c
Related Products in Condiments
Mint Sauce
Asda
D NOVA 4
50% Less Sodium Salt
Tesco
E NOVA 3
English Mustard
Asda
E NOVA 4
Mild Curry Sauce
Asda
C NOVA 4
Glaze with balsmaic vinagre
Asda
NOVA 4
Burger Relish
Asda
D NOVA 4
Sweet & Sour Sauce
Asda
C NOVA 4
Dark Soy Sauce
Asda
E NOVA 3
Green pesto
Asda
C NOVA 3
Kečup
Tesco
D NOVA 3
Mild Salsa
Tesco
A NOVA 4
Red Pesto
Asda
D NOVA 4