Barcode: 0021136011586
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 42.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 11.3 g |
| of which sugars | 11.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, cane sugar, artificial and natural flavors, citric acid, caramel color, sodium benzoate (to protect taste).
Additives
e150c
e211
e330
Related Products in Beverages
Monster energy ultra red
Monster
C NOVA 4
Teegetränk
Captains Tea
E NOVA 4
Caffè Latte
E NOVA 4
Dragster energiaital
Dragster
E
Gold Malz
Gold Malz
D NOVA 4
Млечна напитка
K Classic
C NOVA 4
LEON STEINER
LEONSTEINER
NOVA 3
Drink mit Kakao
Kaufland
B NOVA 4
Spicy Ginger
Mike Mitchell's
E NOVA 4
Crazy Wolf sugar free
Crazy Wolf,Kaufland
C NOVA 4
Rosé Sekt Alkoholfrei
Schloss Königstein
NOVA 4
Cappuccino Penny ready
Penny Market, Penny
C NOVA 3