Flavour Cracker
Labels
Categories
Available in
thailand
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 528.0 kcal |
| Fat | 27.8 g |
| of which saturated | 12.5 g |
| Carbohydrates | 61.1 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.6 g |
| Salt | 2.5 g |
Ingredients
PAPRIKA FLAVOURED CRACKER ไสนประกอบที่สำคัญ,INGPEDIENTS เอ็ง0%.น้ามันปาล์ม 22.0%, แป้ง. ลัน ใ ล40%, เกลือไอโอดีน 2,5% เรองปรุงรส าวัตถุปรุงแต่งรสอาหาร (ม่ในโชเดิยมาลูตาเมด. - ใมมนิวคลีโอไทต์ สีสังเคราะห์ @NSI1O .กไกันาิเถิดออกชิเดขัน (NS307๖]15%6 สารปัองกัน .เพุต้วเสีก้อน (NS551), สารให้ความคงตัว(NST70 m INS500i, INS503), 1laumuia .ตช 319), สืสังเคราะห์(NS1606) heoo 0%, Palm Oil 22.0 %. Tapioca Starch 20.0 %. Sugar 40%.0zed Salt 2.5%, Paprika Flavour Powder raaphancer (Monosodium Glutamate, Disodium 5 ce tides), Artificial Colour (INS110 , Antioxidant INSUT 5%, Anticaking Agent (INS551), Stabilizer otORaising Agent (INS500m INS503i), Antioxidant S10 rtificial Color (INS160C) เม แห้อาหาร:มีเป้งสาลี ถวเลือง และอาจมีกุ้ง Herg omation: Contains wheat gluten, soy bean and myeonns shrimp, mollusk crab, squid, fish ame se egg
Additives
Related Products in Snacks
Produit inco
Consum
Galletas Saladas
Consum
Mini Cookies con pepitas de chocolate
Consum
Mantecados y polvorones
Consum
Moras
Consum
Mini choco cream
Consum
Ositos azucarados
Consum
Barritas de muesli con arándanos
Consum
Mix azucarado
Consum
Colas
Consum
Mix
Consum
Nubes
Consum