Barcode: 4260426834535
Flavour Drops Chocolate
by IronMaxx
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Labels
low or no sugar
no sugar
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 7.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Wasser, Aroma, Süßungsmittel (Sucralose).
Additives
e955
Related Products in Beverages
Good energy ginger berry
Sunshine
C NOVA 4
Whey Protein
Optimum Nutrition
E NOVA 4
Irn Bru
Barr
E NOVA 4
Минерална вода
Банкя
A NOVA 1
Nutritional Drink
Carnation Breakfast Essentials
E NOVA 4
Strawberry Soda
Crush
E NOVA 4
endurance fuel
Tailwind Nutrition
NOVA 4
Passion Fruit Flavored Drink with Nata de Coco
Mogu mogu
E NOVA 4
Café Caramel
ATKINS
B NOVA 4
THIRST QUENCHER COOL BLUE
GATORADE
C NOVA 4
Vanilla Cream Soda
Virgil's
E NOVA 4
Breaker Strawberry
Breaker, Melkunie
E NOVA 4 Eco-Score E