Barcode: 5060292124001
flavour wster
by Wild Waters
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Labels
100 recycled
Categories
Available in
united kingdom
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Spring Water, Acid (Citric Acid), Natural Flavouring Preservatives (Potassium Sorbate, Sodium Benzoate), Sweetner (Sucralose).
Additives
e202
e211
e330
e955
Related Products in Beverages
Fuze tea
Coca Cola
E
ICE tea
deran
E
Cola Turka 330 ML - Can
Dydo
C NOVA 4
Jus D'abricot Brick 1 L X 12 Dimes
Dimes
E
Café Crown saveur Noisette
Ulker
NOVA 4
Ayran
Sütaş
C
Café Crown
Ülker
NOVA 4
Fraise pasteque
chill
NOVA 4
Didi, Ice Tea
Didi
D NOVA 4
Içim Ayran
İçim
B
Didi Ice Tea Bergamot Citrus
Caykur
D
Efes 5,0%
Efes
NOVA 3