Barcode: 8906163832484
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 2,160.0 kcal |
| Fat | 142.0 g |
| of which saturated | 44.0 g |
| Carbohydrates | 132.0 g |
| of which sugars | 16.4 g |
| Fiber | 86.4 g |
| Proteins | 86.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Flax Seeds
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Flocão de Milho
Roan
B
Baguette bleu blanc coeur
C NOVA 3
Зелева трушия
Onda
E NOVA 3
Frischer Feldsalat Mix
Penny
A NOVA 1
Pain sportif
Intermarché
C NOVA 4
Чиабатта РУСТИК
Перекрёсток
NOVA 3
Mini Baguette
Billa Backshop
C NOVA 4
Algues nori
Tanoshi
C NOVA 1
Инка микс от туршия
Onda
E NOVA 3
Pain mais et graines de tournesol
B
Pur Jus Pomme
Vitamont
C NOVA 1
Banane cavendish
U
A NOVA 1