Barcode: 4895072413782
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 356.0 kcal |
| Fat | 0.8 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 83.0 g |
| of which sugars | 0.3 g |
| Fiber | 0.9 g |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Froment 100%
Allergens
gluten
Dioxyde de soufre
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Potato Chips
Trader Joe's
NOVA 3
Malabari Paratha
Trader Joe's
C NOVA 3
Bean lentil soup
Marks And Spencer,Marks & Spencer
B NOVA 3
Goan Vegetable curry
Marks & Spencer
NOVA 4
Celery Sticks
Tam Fresh
A
Holiday Challah
Trader Joe’s
C NOVA 4
Classic Hamburger Buns
Trader Joe's
C NOVA 3
Addiction granola
Lehi Valley Trading Company Inc.
D NOVA 4
Rigatoni
Trader Joe's
NOVA 1
Addiction Granola
High Valley Orchard
D NOVA 4
Trader joe's, chocolate covered banana slices
Trader Joe's
D NOVA 4
Butternut Squash
Tam
A NOVA 1