Barcode: 0069593121462
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 533.3 kcal |
| Fat | 60.0 g |
| of which saturated | 6.7 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 2.0 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
Huile de tournesol, eau, œuf entier, jaune d’œuf, jus de citron, vinaigre de cidre biologique, sel de mer, graines de moutarde.
Related Products in Condiments
Organic Egg Free Mayo With Green Chili
Plamil
E NOVA 4
Original English Squeezy Mustard
Colman's, Unilever
E NOVA 4
Blue Cheese Dressing
Newman's Own
D NOVA 4
Vegetarian Oyster Flavoured Sauce
Lee Shun Hing
NOVA 4
Very Lazy Jerk Paste
Very Lazy
E NOVA 3
Pâte de curry Rendang
World Foods
E NOVA 3
Newmans Own Fiery Bourbon BBQ Sauce
Newmans
C NOVA 4
Smokin’ Tomato ketcup
Newman’s Own
E NOVA 3
Sambal Paste
Yeo's
D NOVA 4
creamy classic cheese
Campbell's
C NOVA 4
Allioli
Chovi
NOVA 3
Shawarma Paste
Very Lazy
C NOVA 3