Barcode: 5941235006892
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 298.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 65.0 g |
| of which sugars | 64.0 g |
| Fiber | 8.5 g |
| Proteins | 1.8 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Curmale deshidratate
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pastorelli, Pizza Crust Roman Pizzeria Style
Pastorelli Food Products Inc.
B NOVA 4
Organic Green Olives
Mario
D NOVA 3
Organic Pitted Kalamata & Green Olives
Mario Camacho Foods Llc
NOVA 3
Foods queen olives stuffed with minced pimiento
Mario Camacho Foods
E NOVA 4
Manzanilla Pimiento Stuffed Spanish Olives
Mario Camacho Foods Llc
E NOVA 4
Pitted spanish olives
Mario Camacho Foods Llc
NOVA 4
Whole wheat pizza crusts
Pastorelli
NOVA 4
Mario, spanish sliced salad olives manzanilla
Mario
E NOVA 4
Pimiento stuffed spanish olives
Mario
NOVA 4
Pitted green olives with a touch of olive oil
D NOVA 3
Queen pimiento stuffed spanish olives
NOVA 4
Foods manzanilla stuffed with pimiento
Mario Camacho Foods
E NOVA 4