Barcode: 0011110842534
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 467.0 kcal |
| Fat | 30.0 g |
| of which saturated | 13.3 g |
| Carbohydrates | 53.3 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 10.0 g |
| Proteins | 10.0 g |
| Salt | 1.1 g |
Ingredients
Popcorn, partially hydrogenated soybean oil, salt, sucralose.
Additives
e955
Related Products in Snacks
Baked Cuttlefish
7-Eleven,Snack TOWN,สแนค ทาวน์
E NOVA 3
Bemarkca, tropical candy dulce de mani
Bemarkca
D NOVA 3
Corn Snack เอเช้าอเดอบกรอบ รส ช็อกโกแลต
Snack Town
E
Grancereale fibre di cacao
Grancereale
D NOVA 4
Wasabi beans
C NOVA 4
โดรายากิ ไส้ช็อกโกแลต
ฟาร์มเฮ้าส์,Farm House
D NOVA 4
โดรายากิ ไส้ครีมอัลมอนด์ ตราฟาร์มเฮ้าส์
Farmhouse,ฟาร์มเฮ้าส์
E NOVA 3
Lotus premium (biscuit stick original flavor mixed spicy flavor squid seafood)
Dorkbua
E NOVA 4
Ovaltine Chocolate Malt Cookies
Ovaltine
E NOVA 4
ไอศครีมเอสกิโม
เนสเล่,Nestlé, Nestle, เนสท์เล่
C NOVA 4
CRACKERS DE RIZ
D NOVA 4
Banana slice cake
Best One
D NOVA 4