Barcode: 0070475656736
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 24.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.5 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | 1.2 g |
| Proteins | 2.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Mushrooms
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Huile d'Olive Vierge Extra Bio Urzante
Urzante
B NOVA 2
Polpa di pomodoro - Stückige Tomaten
La Selva
A NOVA 1
Tomatenkonzentrat 28-30% - doppelt konzentriertes Tomatenmark
La Selva
A NOVA 1
Cubic 19 Grains Sandwich Wheat Loaf
Cubic,คิวบิก
A NOVA 3
Salsa Pronta - Tomatensauce mit frischem Gemüse
La Selva
A NOVA 3
Erdbeere Konfitüre Extra - LaSelva
La Selva, LaSelva
D NOVA 3
Crescendo Kids Palline di Cereali al Cacao Biologici
Coop
C
Fiocchi di riso e frumento integrale
Crownfield
A NOVA 4
Tomaten getrocknet, lose
LaSelva
E NOVA 3
Pan Bimbo Cero Cero
Bimbo
A NOVA 4
ลำไยกระป๋อง
เฮง เฮง
C NOVA 4
Corn flakes, Più Cereali Bio
Più cereali Bio
A NOVA 1