Barcode: 5020580269227
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 899.0 kcal |
| Fat | 99.9 g |
| of which saturated | 92.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pure Coconut oil 100%
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Kasza manna
Janex
B NOVA 1
organic oats
organic
B NOVA 1
Kasza Jęczmienna
Plony Natury
A NOVA 1
kasza gryczana prażona
lubię
B NOVA 1
Oliwki zielone drylowane
Helcom
E NOVA 3
Cocoa Chocolat Cru Amandes
Cocoa
NOVA 3
Fasola czerwona kidney
EkoWital
A NOVA 3
Ekologiczna fasola biała
EkoWital
A NOVA 3
Kasza Pęczak Jęczmienny
Plony Natury
A
vitamin aloe vera
Oshee
C NOVA 4
białko konopne
Bazar Zdrowia
delikatne dukaty z fasoli
planty
A NOVA 3