Barcode: 00503273
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 157.0 kcal |
| Fat | 2.0 g |
| of which saturated | 0.6 g |
| Carbohydrates | 27.6 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 1.3 g |
| Proteins | 6.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Durum _Wheat_ Semolina, Pasteurised Free Range _Egg_ (24%), Water
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
smashed avocado
holy moly
A NOVA 3
Original Hummus
Holy Moly
C NOVA 3
hummus
Holy Moly
B NOVA 3
Pears apricots pineapples ginger
Minis guacamole original
Holy moly
A NOVA 3
Smashed Avocado
Holy Moly
A NOVA 3
Guacamole spicy
B NOVA 3
Compote mangues, poires et papayes bio
Ella's Kitchen
A NOVA 1
Breakfast avocado
holy moly
NOVA 3
Smashed avocado
Holy Moly
A NOVA 3
Harissa Hummus
Holy Moly
B NOVA 3
Organic blueberries, apples + bananas with vanilla
Ella's kitchen organic
A NOVA 1