Barcode: 0716519070228
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 47.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.8 g |
| of which sugars | 2.4 g |
| Fiber | 2.4 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Butternut squash.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Milk Choc Bits
Gut & Günstig,Edeka
D NOVA 4
Erdbeer Rhabarber Konfitüre
Gut & Günstig
NOVA 4
Wraps Protein
Edeka
A NOVA 4
Bio Apfelmark
Edeka
C
Soft-Datteln
C NOVA 1
Khidri Datteln
Edeka
D
Soft Datteln
Gut&Günstig
D
Trockenobst
Edeka Bio
C NOVA 1
Himbeere Konfitüre Extra
EDEKA,GUT & GÜNSTIG
D NOVA 4
Soft-Feigen
Edeka Bio
C NOVA 1
Pflaumenmus
Gut & Günstig
D NOVA 4
rote Johannisbeeren
Gut und günstig
D NOVA 4