Barcode: 2000000125189
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 58.1 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 15.5 g |
| of which sugars | 9.8 g |
| Fiber | 3.1 g |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
pears
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Apfelmark
Rewe, Rewe bio, ReweBio
A NOVA 1 Eco-Score A
Organic Artisan Sourdough Boule
Sprouts Farmers Market
C NOVA 3
Cornichons
Aldi
NOVA 3
Naturе's Fresh bread
NATURE'S FRESH
C NOVA 4 Eco-Score B
Soupe carottes miel et thym
La Potagère
B NOVA 4 Eco-Score A
Fix Lasagne
Knorr,Unilever
NOVA 3 Eco-Score E
White Enriched Bread
Kroger
D NOVA 3
Sonnenmais / Gemüsemais zart, jung
King's Crown
C NOVA 3 Eco-Score A
Old Fashioned Buttermilk Bread
Franz
C NOVA 4
REWE Bio Tofu Natur
Rewe Bio
A NOVA 3 Eco-Score A
Porridge Sachets Honey, Vanilla & Cinnamon
Carman's
A NOVA 4 Eco-Score C
Nudeln N°7 Spaghettoni
Barilla, Barilla Classic
A NOVA 1 Eco-Score A