Barcode: 0023562010010
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 133.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 33.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 6.7 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Garlic
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Family, Chili Oil
Family Food Company Inc.
C NOVA 2
Smoked tomato paste
By sainsbury's
NOVA 3
Beans In Tomato Sauce, Vegetarian
Van camp's
A NOVA 4
Whole wheat burrito
Sinaloa
D NOVA 4
Family, roasted white sesame seeds
D NOVA 1
Delicious Home Style Tostadas
El Paraiso
NOVA 3
Baby corn & sugar snap peas
M&S Eat Well
A NOVA 1
Pinto Beans with Jalapeno Peppers
Ranch Style
NOVA 3
Watermelon
Sainsbury's
A NOVA 1
Hummus snack break
B NOVA 4
Spicy pickled green beans
C NOVA 4
Texas Style Beans
A NOVA 4