Barcode: 0003003499856
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 41.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.4 g |
| of which sugars | 5.9 g |
| Fiber | 2.4 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Carrots.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Coeur de palmier coupé
General Mills, Géant Vert
A NOVA 3
Asperges blanches miniatures
Géant Vert
A NOVA 3
Green Giant Sweetcorn 4x198g
Green Giant
A NOVA 3
1 / 2 Mais Sans Sel Ajoute Geant Vert
Geant Vert
A NOVA 1
Asperges vertes
General Mills, Géant Vert
A NOVA 3
Asperges verte
Geant Vert
B NOVA 3
Cœurs de palmiers
Géant vert, Général Mills
B NOVA 3
Asperges Blanches Géant Vert À Partir De 2 X 190 G
Géant Vert
B NOVA 3
Roc
Roc
D NOVA 4
Maïs doux sans sel ajouté
Géant Vert
B NOVA 1
Coeurs de Palmier
Géant Vert, Général Mills
B NOVA 3
Cœurs d'Artichauts
General Mills, Géant Vert
A NOVA 3