Barcode: 0867322000497
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 29.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.8 g |
| of which sugars | 3.9 g |
| Fiber | 1.9 g |
| Proteins | 1.9 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
Tomato, white onion, red onion, cilantro, lime juice, white vinegar, salt, black pepper, granulated garlic
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Hot & Savoury - Madras
Huel
C NOVA 4
Strawberry jam
Forest Bounty
C NOVA 1
Guacamole spicy
B NOVA 3
Matcha Tea Powder
Everyday Superfood
B NOVA 1
Hot & Savoury - Korma
Huel
D NOVA 4
Hot & Savoury - Mac & Cheese
Huel
D NOVA 4
Pears apricots pineapples ginger
Smashed avocado
Holy Moly
A NOVA 3
Organic Shelled Hemp Seeds
Everyday superfood
B NOVA 1
Hot & Savoury - Sweet & Sour
Huel
D NOVA 4
Organic blueberries, apples + bananas with vanilla
Ella's kitchen organic
A NOVA 1
Compote mangues, poires et papayes bio
Ella's Kitchen
A NOVA 1