Barcode: 0717524515124
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 52.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 13.0 g |
| of which sugars | 10.4 g |
| Fiber | 1.3 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pineapple
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Céréales et saveur Orientale Bloch
Bloch, auguste bloch, bloch société nouvelle
B NOVA 4
Céréales et Saveur Pesto Vert
Bloch, auguste bloch, bloch société nouvelle
C NOVA 4
Flocons d'avoine
BLOCH, auguste bloch
A NOVA 1
Tapioca Julienne
Bloch, auguste bloch
C NOVA 3
Tapioca pur Manioc
BLOCH,auguste bloch
C NOVA 2
Céréales et Saveur Alsacienne Bloch
Bloch, auguste bloch, bloch société nouvelle
C NOVA 4
Céréales et saveur pesto rosso
Bloch, Bloch S.N., auguste bloch
C NOVA 4
Chapelure Flocons de maïs et Aromates
Bloch
B NOVA 4
Céréales et saveur Provençale
Bloch, auguste bloch
C NOVA 4
Chapelure Pane Grattugiato
Bloch
B NOVA 4
Rapidoats
BLOCH
A NOVA 3
Céréales et saveurs nature - Bloch
Bloch, auguste bloch, bloch société nouvelle
A NOVA 3