Barcode: 0605806022067
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 321.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 78.6 g |
| of which sugars | 71.4 g |
| Fiber | 7.1 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Raisins.
Related Products in Snacks
Potato chips ridged
E NOVA 4
Potato chips wavy
E NOVA 3
Mini vanilla creme sandwich cookies
E NOVA 4
Vanilla sandwich cookies
E NOVA 4
Mini chocolate chip cookies
E NOVA 4
Potato chips
E NOVA 4
Mini chocolate creme sandwich cookies
E NOVA 4
Pecan shortbread cookies
E NOVA 4
Potato chips
E NOVA 4
Chocolate chip cookies
E NOVA 4
Potato chips
E NOVA 3
Vanilla creme filled chocolate sandwich cookies
E NOVA 4