Barcode: 0893973001019
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 67.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 13.3 g |
| of which sugars | 13.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
White vinegar - water, pure cane sugar, fresh raspberries
Related Products in Condiments
Korean bbq
E NOVA 4
Stone ground sesame butter
D
Original Smoked Hickory All-American Sauce, Original Smoked Hickory
Sticky lips pit bbq
C NOVA 4
Arrabbiata sauce
C NOVA 3
Sensitive stomach marinara
A NOVA 3
Stir fry seasoning mix
E NOVA 3
Korean hot & spicy gourmet sauce
E NOVA 4
Entube, Indian Curry Chili Paste
Entube.La
E NOVA 3
Entube, Harissa Chili Paste
Entube.La
D NOVA 3
Tomato basil
B NOVA 3
Korean sweet & tangy gourmet sauce
E NOVA 4
Mike’s Amazing Real Mayonnaise
Mike's
E NOVA 4