Barcode: 0888670013229
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 90.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 22.0 g |
| of which sugars | 18.0 g |
| Fiber | 6.0 g |
| Proteins | 2.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Red onions.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
groene linzen
Nature Food
A NOVA 1
Lait de coco
Bon Coco
E NOVA 4
Kokosolie
Valle del sol
E NOVA 2
Green Split Peas
Valle del Solle
A NOVA 1
Vegetarische Filet Americain
C NOVA 4
vegetarische boterham worst saucisson
Garden Gourmet
D NOVA 4
Yellow mais grits
Valle del Sole
B NOVA 1
Chick peas
Valle del Sole
A NOVA 3
Mousline Gourmet,
Maggi
NOVA 4
Groene linzen
Valle del sole
A NOVA 1
Huile de noix de coco
Bon Coco, Kokosolie
E
Zwarte oogbonen
Unidex,Valle del Sole
A NOVA 1