Barcode: 00503259
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 301.0 kcal |
| Fat | 4.1 g |
| of which saturated | 1.2 g |
| Carbohydrates | 51.9 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | 2.1 g |
| Proteins | 12.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Durum Wheat Semolina, Pasteurised Free Range Egg (24%), Water
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
สลัดงาคั่วซีอิ๊วญี่ปุ่นผสมสาหร่ายวากาเมะ พร้อมทาน
kewpie,คิวพี
C NOVA 4
ถั่วลันเตาอบกรอบ ตราโก๋แก่
โก๋แก่,Koh-kae,kohkae
C NOVA 4
โก๋แก่ รสกะทิ
Koh Kae, kohkae, โก๋แก่
D NOVA 4
Roasted Almonds
NUT NATUR
A NOVA 1
สลัดข้าวโพดหวานและถั่ว - 110 g
Kewpie
C NOVA 4
Koh Kae Peanut - Wasabi (pouch) 180G X
Koh kae, kohkae, โก๋แก่
C NOVA 4
Green peas with salt
โก๋แก่,Kohkae,koh kae
C NOVA 4
ถั่วลิสง อบเกลือ
โก๋แก่,Koh Kae,Kohkae
C
สลัดซีซาร์ ผสมไก่สไลด์
Kewpie,คิวพี
C
อัลมอนด์อบเกลือ ตรานัทเนเทอร์
นัทเนเทอร์,Nut Natur
A NOVA 1
KOH KAE PEANUTS CHICKEN
โก๋แก่,kohkae,koh kae
D NOVA 4
Peanuts Nori Wasabi Flavour Coated
Koh kae, Koh-Kae
C NOVA 4