Barcode: 96147450
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 49.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 10.5 g |
| of which sugars | 9.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Apple, Ginger root (20%), Lemon, Acerola cherry powder
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Espresso
Café royal
B NOVA 1
Medjool Datteln
Sun Queen
C NOVA 1
Café royal classic expresso
Café Royal, swiss roasted coffee
E NOVA 4
Café Royal Bohnen King Ralph
Café royal
E NOVA 1
Espresso forte
café royal
B NOVA 1
Vanilla
Café Royal
B NOVA 4
Spätzli bio
L’Oste Cucinamediterranea
NOVA 3
Caffè Lungo
Café Royal, Delica, Nescafe
B NOVA 1
Lungo
Café Royal
B
Caramel
Café Royal
B NOVA 4
Café Royal Switzerland
Café Royal, Nespresso
B NOVA 1
Capsules café Cappuccino
Delica, Nescafe, café royal
NOVA 4