Barcode: 0718940000645
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 67.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 13.3 g |
| of which sugars | 6.7 g |
| Fiber | 16.7 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Fresh shallots
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Country Everything Bread
Longos
C NOVA 4
Del monte, crushed pineapple
Del Monte, Del Monte Foods
C NOVA 3
Pain bucheron
C NOVA 4
Pain de mie
D NOVA 4
Seeländer Spinatspäzli
Migros
C NOVA 3
60% Whole Wheat Kaiser
Superstore
B NOVA 4
French Bread with Sesame Seeds
Real Canadian Superstore
NOVA 4
Pavé au levain rustique
E.Leclerc
C NOVA 4
bio ginger shot
solevita
C NOVA 1
Pain de campagne
Leclerc
C NOVA 4
Sourdough bread
Nature's Promise
C NOVA 3
Petit pain sandwich rustique
C NOVA 3