Barcode: 20425500
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 193.0 kcal |
| Fat | 19.0 g |
| of which saturated | 12.3 g |
| Carbohydrates | 2.3 g |
| of which sugars | 2.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.3 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
cream
Related Products in Dairies
Yogurt to Go Bio
You
B NOVA 4
Séré demi gras
M budget
B NOVA 3
Quark Himbeere
Migros
C NOVA 4
Joghurt Baumnuss
Migros
C NOVA 4
Joghurt à la grecque Amande - Miel
Migros Bio
C NOVA 4
Tartelettes de Pâques sans raisins
Petit Bonheur, Migros
D NOVA 4
high protein flan caramel
Migros
A NOVA 4
Quark Séré Abricot
M Classic
C NOVA 4
Pâtisserie choco coco
Migros
E NOVA 4
Banane Joghurt
Migros Bio
C NOVA 4
Butter
M-budget
E
Séré framboise
M-Classic, Migros
C NOVA 4