Barcode: 0070475656163
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 24.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 14.1 g |
| of which sugars | 3.5 g |
| Fiber | 2.4 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sliced shiitake
Related Products
Rukola
Stribor
A NOVA 1
sok od jabuke
vocni vrt
A NOVA 1
Gurmansa mješavina
Stribor
A NOVA 1
Nugafino duo
Studenac
E NOVA 4
Protein Mix
Marjan voce
D
Jabučni sok
Fragaria
C NOVA 1
indijski orah
Marijan voće
D NOVA 1
Red mandarin + dark chocolate
Reizl
E NOVA 4
Whey Protein
PolleoSport
NOVA 4
zero syrup
polleo sport
A NOVA 4