Barcode: 0694070032001
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 24.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 2.7 g |
| of which sugars | 0.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 1.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Soybean, filtered water, sugar.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Spray extra virgin olive oil
Fratelli Mantova Fu Vincenzo
NOVA 4
Grandaroma tuscan herbs flavored extra virgin olive oil
Fratelli Mantova Fu Vincenzo
C NOVA 2
Mantova, Organic Extra Virgin Olive Oil, Lemon
Fratelli Mantova Fu Vincenzo
C NOVA 2
Grape Seed Oil
B NOVA 2
Fratelli mantova durum wheat semolina
A NOVA 1
Truffle extra virgin olive oil flavored
Fratelli Mantova Fu Vincenzo
C NOVA 4
Italian organic macaroni elbow pasta
A NOVA 1
Grandaroma tuscan herbs flavored extra virgin olive oil
Fratelli Mantova Fu Vincenzo
C NOVA 2
Durum wheat semolina orzo, classica
A NOVA 1
Organic spray extra virgin olive oil
B NOVA 2
Garlic extra virgin olive oil
C NOVA 2
Sundried tomato paste
E NOVA 3