Barcode: 0639792120957
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 42.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.6 g |
| of which sugars | 8.3 g |
| Fiber | 0.4 g |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100% unpasteurized grapefruit juice (usa)
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Jocote corona
Maya
B
Pacaya Bamboo Shoots
Maya
A NOVA 1
Productos maya, manzanilla
Productos Maya
D
Margie's, fruit spread, banana
Margie's
D NOVA 4
Productos maya, pacaya
Productos Maya
A NOVA 3
Salted Almond Butter in Dark Chocolate
Chocolove
E NOVA 4
Margie's, fruit spread, mango
D NOVA 4
Productos maya, black beans
Productos Maya
A NOVA 1
Productos maya, pacaya
Productos Maya
A NOVA 3
Red beans
A NOVA 1
Pinole
Productos Maya
NOVA 1
Grape Tomatoes
Santa Sweets Authentic Grape Tomato
B