Barcode: 00681728
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 50.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.5 g |
| of which sugars | 11.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
WATER, LEMON JUICE, SUGAR
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Flow
Purity Coffee
NOVA 1
Heidelbeere
Red Bull
E NOVA 4
Coca-Cola Zero
Coca-Cola,Coca-Cola Company
C NOVA 4
Caotina original
Caotina
Eco-Score D
Merlot désalcoolisé
GRAIN D'ENVIE
B NOVA 4
Karls Kola
Karls
NOVA 4
Paulaner Spezi
Paulaner
E NOVA 4
Zumo naranja
Pascual
C NOVA 3 Eco-Score C
Lein-Öl
Kunella Feinkost
B NOVA 2
Proteínas Sabor Tropical
HACENDADO
B NOVA 4 Eco-Score E
Lait en poudre écrémé
regilait
E NOVA 3 Eco-Score E
Benedictine 40°, Bouteille De
DOM Bénédictine
NOVA 4 Eco-Score D