Barcode: 0896968001377
Fresh squeezed lime juice
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 40.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
The juice of fresh limes.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Hahne Choco Linis 375GR
Hahne
D NOVA 4 Eco-Score E
semi di lino
Aldi
NOVA 1 Eco-Score E
Crunchy Peanut Butter
Kelkin
B NOVA 3 Eco-Score E
Fusilli Integral
Pingo Doce
A
Crisp minis - galettes de riz et de maïs
Quaker Crispy Minis
C NOVA 4 Eco-Score A
Peanut Butter smooth
MANILife
C NOVA 3 Eco-Score D
Cold Milled Organic Ground Flaxseed
Spectrum Essentials
Eco-Score D
L'huile de coco b
YAKSO
E
Houmous nature
Signor Cempo
C Eco-Score B
Erdnüsse geröstet
Clarkys
A NOVA 3 Eco-Score E
champignons de paris entiers
marjane
A NOVA 3 Eco-Score A
Happy Chips - Paprika Flavour
Happy Chips, Lanch
D NOVA 4 Eco-Score A