Barcode: 0605806138324
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 24.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.9 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 2.4 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Green cabbage, red cabbage, carrots
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Brussels Sprouts
Trader Joe's
NOVA 1
Kettle crunch potato chips
Brickman’s
E NOVA 4
Fully cooked falafel
Trader Joe's
A NOVA 3
Trade East Mild Chili Powder
Original Ripple Potato Chips
D NOVA 3
Brown Sugar Kettle Beans
Hearthstone
A NOVA 4
Flavored Sour Cream Onion chips
Gordon Choice
E NOVA 4
Young Green Jackfruit in brine
Nature’s Charm
C NOVA 3
Banana Blossom in brine
Nature's Charm
C NOVA 3
Organic valley, soy, original
Organic Valley
B NOVA 4
kosher dill spears
Mount Olive
NOVA 4
Sweetened condensed coconut milk
Nature's Charm
E NOVA 4