Barcode: 61938027084278385198405
Frisch's Big Boy, Hot Chocolate
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1,970.0 kcal |
| Fat | 47.6 g |
| of which saturated | 47.6 g |
| Carbohydrates | 362.0 g |
| of which sugars | 181.0 g |
| Fiber | 23.8 g |
| Proteins | 23.8 g |
| Salt | 8.5 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Denny's, Hot Chocolate
Denny's
C
Wawa, Caramel Cheesecake Cream Smoothie, 24 Oz
Wawa
C
Wawa, Dark Roast Coffee, 16 Oz
Wawa
B
Zaxby's, Diet Coke, 22 Oz
Zaxby's
B
Протеиновый коктейль Фисташковое мороженое
Primekraft
NOVA 4
сок гранатовый прямого отжима пастеризованный
KRAL
Baskin Robbins, Strawberry Banana Smoothie, Medium
Baskin Robbins
B
Einstein Bros, Hot Tea
Einstein Bros
B
Wawa, Espresso, Double Shot
Wawa
B
LongHorn Steakhouse, Light Draft Beer, 20 Oz
LongHorn Steakhouse
Нескафе раф
Nescafé
NOVA 4
Молочный коктейль
Томское молоко
NOVA 4