Barcode: 0369184506276
Frisch's Big Boy, Pancake Syrup
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 629.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 157.0 g |
| of which sugars | 53.6 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Toppings Ingredients
Sheetz, Hazelnut Syrup, For Steamerz, Small
Sheetz
C
Culver's, Tartar Sauce, Condiments
Culver's
D
Papa John's, Chicken, For Original Crust Large
Papa John's
A
Sheetz, Doritos, For MTO Burgerz
Sheetz
Sheetz, Caramel Syrup, For Iced Mocha, Small
Sheetz
C
Quiznos, Dressing, For Chipotle Turkey, 12"
Quiznos
D
Noodles & Company, Naturally Raised Pork
Noodles & Company
B
Little Caesars, Green Pepper
Little Caesars
A
Quiznos, Dressing, For Italian Meatball, 8"
Quiznos
B
Moe's Southwest Grill, Queso, Cup
Moe's Southwest Grill
E
Jersey Mike's Subs, Caesar Dressing
Jersey Mike's Subs
E
Sheetz, Coffee Cream, Lite, For Flavored Cold Brew Coffee, Small
Sheetz