Barcode: 4056924001698
Frischcreme
by Bedda
Labels
no gluten
vegetarian
no preservatives
vegan
european vegetarian union
european vegetarian union vegan
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 273.0 kcal |
| Fat | 28.0 g |
| of which saturated | 24.0 g |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 4.0 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
pte., speisesalz 20539 hambur auf ndelbasis dickungs gl bel +2 nit kräute tern-zut ittel joha C mindHes utaten: mandoi hannisbro ns halth anzlicher aufstrich %S8IAJ8s Kuouo L'1 eysiaa CYoneuyos 1 mbh, 20539 JUjoyio Oyoy (ujejoja
Related Products
Canada dry
Canada Dry
E NOVA 4
Fromage
Entremont
C NOVA 3
Gruyère de france
Monts et Terroirs
D NOVA 3
Baskin Robbins, Strawberry Banana Smoothie, Large
Baskin Robbins
B
Sheetz, Smores Hot Mocha, Large
Sheetz
E
Indian Tonic Schweppes
Schweppes
E NOVA 4
Spécial pizza
Rippoz, Rippoz Restauration
D NOVA 3
Canada Dry Ginger Ale
Canada Dry
E NOVA 4
Le Dégustation
EntreMont, Entremont
C
Canada Dry- boisson gazeuse
Canada dry
D NOVA 4