Barcode: 6223001752066
Frische Erdbeeren
by Americana
Processing
NOVA 1
Environment
Eco-Score A
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 32.0 kcal |
| Fat | 0.4 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 5.4 g |
| of which sugars | 5.3 g |
| Fiber | 2.0 g |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | — |
Ingredients
Erdbeere
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Fusilli Vollkornreis-Teff
byodo
NOVA 1
Bunte Spiralen
byodo
B NOVA 1
Brezelino Classic
Nawarra
E NOVA 3
Brezelino Sesam
Nawarra
E NOVA 3
Nudeln aus Sommerdinkelgrieß
byodo
A
Volanti
byodo
A
Filini Suppennudeln
byondo
B NOVA 1
Spiralen
byodo
B NOVA 1
Sommerdinkel Spiralen
byodo
A
Rigatoni
byodo
B NOVA 1
Volanti Nudeln Pasta
Byodo
B NOVA 1
Penne
Byodo
B NOVA 1