Barcode: 4012268000117
Frische Landmilch
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 67.0 kcal |
| Fat | 3.8 g |
| of which saturated | 2.5 g |
| Carbohydrates | 4.8 g |
| of which sugars | 4.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.3 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Milch
Related Products in Dairies
Colby & monterey jack cheese snack bars, colby & monterey jack cheese
D NOVA 4
Mozzarella
D NOVA 3
Monetary Jack Cheese
D NOVA 3
Pimento Spread
Ruth's
D NOVA 4
Mozzarella Cheese
D NOVA 3
Natural Sweiss Cheese
C NOVA 3
Pepper jack snack bars, pepper jack
D NOVA 3
Finely shredded cheese
C NOVA 3
Trade And Tryon, A Craft Pimento Cheese
B & H Foods Inc.
D NOVA 4
Organic Reduced Fat Milk
Trader Joe's
B NOVA 1
Medium cheddar cheese snack bars, medium cheddar
D NOVA 4
Natural Monterey Jack Cheese
Cache Valley Dairy Association
D NOVA 3