Barcode: 20200114
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 201.0 kcal |
| Fat | 9.0 g |
| of which saturated | 5.4 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 30.0 g |
| Salt | 1.6 g |
Ingredients
Rucola
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Omnivore, Limone Salt Blend
Omnivore Llc
E NOVA 3
Corn tortillas
Don Chante
A NOVA 4
Redcamper, Preserves, Strawberry Limoncello
Chica Bella Inc.
NOVA 3
Colorado whiskey peach
NOVA 4
Tequila jalapeno deliciousness
NOVA 4
Panettone
International Delicacies Inc.
E NOVA 4
Morning Delight Granola
Chica Bella Inc.
E NOVA 4
Artichoke Hearts In Brine
Cucina & Amore
A NOVA 3
Hometown Granola Shop, Granola, Peanut Butter Crunch
Chica Bella Inc.
D NOVA 4
Potato gnocchi
C NOVA 4
Fruttato, Extra Vigin Olive Oil
International Delicacies Inc.
C NOVA 2
Quinoa Quick Meal Artichoke & Roasted Pepper
Cucina & Amore, Kitchen & Love
B NOVA 3