Barcode: 2835950012883
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 203.0 kcal |
| Fat | 14.6 g |
| of which saturated | 4.3 g |
| Carbohydrates | 0.3 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 17.7 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Hähnchen, ganz, frisch, ohne Innereien, HKL A R
Related Products in Meats And Their Products
Salam de Sibiu IGP
Pate de Curcan
D
Pate Porc
D NOVA 4
PATE CU FICAT DE PUI
Carrefour
Pateul casei de porc
Scandia
E NOVA 3
Pate cu ficat de porc
Mega Image 365
D NOVA 3
Scandia Pate Sibiu, de porc
Scandia
D NOVA 4
pate de foie de porc
Bucegi
D NOVA 4
salam maestro
caroli
E
Pateu de gasca
Scandia
D NOVA 3
Pate de pui integral
Scandia Sibiu
C
Frozen Chicken Meatballs
Scandia
C